loading

Alman otomobil üreticisi Opel, yakın zamanda Türkiye pazarında yakaladığı başarıyı Mayıs ayı sonuçları ile pekiştiriyor. Bu ay itibarı ile markalar sıralamasında altıncı sırada yer alan Opel Türkiye, binek otomobil pazarında gerçekleştirdiği 1.770 adet satış ve %7.1 pazar payı ile markalar sıralamasında geçen aya göre bir kademe daha yükselerek dördüncü sıraya yerleşti. Yeni Corsa, yeni Astra HB ve Crossland X modelleri ise segmentlerinde ilk üçteki yerlerini Mayıs ayında da korudular.

Yüksek donanım ve teknolojik özelliklere sahip 2020 özel seri modellerini geçtiğimiz aylarda müşterileri ile buluşturan Opel, Haziran ayında da bu modellerinde sunduğu cazip fırsatlar ve farklı finansman kampanyaları ile rekabette ön plana çıkıyor.

Opel; yeni Corsa, Crossland X, Grandland X, Insignia ve Combo modellerinin 2020 özel seri donanımlarında 50.000TL’ye, 20 ay, %0,99 faizli kredi seçeneği ile dikkat çeken bir finansman kampanyası başlatıyor. Yeni Astra HB 2020 özel seri otomobillerde ise 60.000TL’ye, 12 ay,  %0 faiz imkanı sunuluyor. Opel severler tarafından büyük ilgi gören Opel’in 2020 özel seri modellerinin detaylarına Opel Türkiye web sitesinden erişilebiliyor.

Ayrıca Haziran ayına özel yeni Corsa 135.800TL’den, yeni Astra 180.200TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken; Opel’in SUV modelleri Crossland X’e 173.200TL’den, Grandland X’e ise 213.500TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Opel, Nisan ayından bu yana sunduğu hayatı kolaylaştıran hizmetleri, Haziran ayına özel  avantajlı fiyatları ve iddialı finansman seçenekleri ile Opel modellerini keşfetmeleri için tüm müşterilerini Opel Türkiye web sitesi’ne davet ediyor.

 

Sayfanın başına dön